Stamboom Eijsermans » Johannes Gerardus Eikhout (1900-1973)

Persoonlijke gegevens Johannes Gerardus Eikhout 


Gezin van Johannes Gerardus Eikhout

(1) Hij is getrouwd met Maria Catharina Joanna van Meel.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Aleide Bussers  1589-????


(2) Hij is getrouwd met Johanna Cornelia Jorissen.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1928 te Breda, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksregister Breda 1928
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 18-10-1928Plaats: Breda
Vader van de bruidegom
Petrus Theodorus Eikhout
Moeder van de bruidegom
Adriana Maria Opstroom
Bruidegom
Johannes Gerardus Eikhout
leeftijd 28, geboren te Gilze en Rijen
Bruid
Johanna Cornelia Jorissen
leeftijd 23, geboren te Breda
Vader van de bruid
Antonius Wilhelmus Hubertus Jorissen
Moeder van de bruid
Adriana Elisabeth Sleddens
Bronvermelding
Huwelijksregister Breda 1928, archiefnummer 550, inventarisnummer 4683, aktenummer 270
Gemeente: Breda
Periode: 1928

Kind(eren):

  1. N.N. Eikhout  1929-1929
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


(3) Hij is getrouwd met Anna Paulina Ansems.

Zij zijn getrouwd op 10 september 1938 te Gilze en Rijen, hij was toen 37 jaar oud.

Huwelijksregister Gilze en Rijen 1938
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 10-09-1938Plaats: Gilze en Rijen
Bijzonderheden:
Weduwnaar van Johanna Cornelia Jorissen.

Vader van de bruidegom
Petrus Theodorus Eikhout
Moeder van de bruidegom
Adriana Maria Opstroom
Bruidegom
Johannes Gerardus Eikhout
leeftijd 37, geboren te Gilze en Rijen
Bruid
Anna Paulina Ansems
leeftijd 36, geboren te Dongen
Vader van de bruid
Paulus Ansems
Moeder van de bruid
Adriana Emmen
Bronvermelding
Huwelijksregister Gilze en Rijen 1938, archiefnummer 405, inventarisnummer 235, aktenummer 34
Gemeente: Gilze en Rijen
Periode: 1938

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Gerardus Eikhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Gerardus Eikhout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Gerardus Eikhout

Johannes Gerardus Eikhout
1900-1973

(1) 
(2) 1928
N.N. Eikhout
1929-1929
(3) 1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Bidprent Lenie van der Doelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1900 lag rond de 15,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 10 september 1938 lag tussen 10,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
  • De temperatuur op 23 juli 1973 lag tussen 10,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 13,7 uur zonneschijn (86%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 2 april » Het Veronica schip loopt, door storm, vast op het strand van Scheveningen.
    • 22 mei » Uitvinding van het ethernet-netwerk door Robert Metcalfe.
    • 7 juni » De Eemshaven wordt door koningin Juliana officieel geopend.
    • 27 juni » President Juan María Bordaberry van Uruguay ontbindt het parlement.
    • 25 september » De Spaanse anarchist Salvador Puig Antich wordt in een hinderlaag gelokt en opgepakt. Salvador is een jaar later de laatste die de doodstraf krijgt onder het regime van Franco. In 2006 wordt er een film gemaakt over zijn leven.
    • 10 oktober » De Amerikaanse vicepresident Spiro Agnew moet aftreden na onthullingen over belastingontduiking, omkoperij en afpersing.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eikhout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eikhout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eikhout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eikhout (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I198702.php : benaderd 13 oktober 2026), "Johannes Gerardus Eikhout (1900-1973)".