Stamboom Eijsermans » Bernardinus Maria Alphonsus "Ben" Adriaansen (1928-2000)

Persoonlijke gegevens Bernardinus Maria Alphonsus "Ben" Adriaansen 


Gezin van Bernardinus Maria Alphonsus "Ben" Adriaansen

Hij is getrouwd met Antoinetta Maria Vughts.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardinus Maria Alphonsus "Ben" Adriaansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardinus Maria Alphonsus "Ben" Adriaansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardinus Maria Alphonsus Adriaansen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 augustus 1928 lag tussen 11,7 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 7 juli 2000 lag tussen 10,5 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Lindsay Davenport wint de Australian Open. In de finale verslaat de Amerikaanse tennisster in Melbourne de Zwitserse titelverdedigster Martina Hingis: 6-1 en 7-5.
    • 17 februari » Het besturingssysteem Windows 2000 van Microsoft verschijnt.
    • 6 mei » HC Bloemendaal prolongeert de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Hockeyclub 's-Hertogenbosch met 5-0 te verslaan in de derde wedstrijd uit de finale van de play-offs.
    • 10 mei » Benoeming van de Nederlander Johannes te Maarssen tot bisschop van Kundiawa in Papoea-Nieuw-Guinea.
    • 4 september » De AEX-index bereikt het hoogste punt ooit: 1546,03 (gulden-)punten (in euro’s: 701,56 punten). Hierna zal de koers tot begin 2003 een dalende lijn inzetten.
    • 21 november » De Iraakse premier Tariq Aziz zoekt toenadering tot Libanon, Syrië en Jordanië om één groot land te vormen.
  • De temperatuur op 11 juli 2000 lag tussen 11,7 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Nederlandse poëzielezers kiezen Gerrit Komrij tot de eerste Dichter des Vaderlands.
    • 22 april » Agenten van de federale overheid halen Elián González uit het huis van zijn verwanten in Miami (Florida) en brengen hem naar zijn Cubaanse vader in Washington D.C..
    • 22 april » Erik Zabel wint de 35ste editie van de Amstel Gold Race.
    • 28 juni » Na zeven maanden getouwtrek keert het zesjarige bootvluchtelingetje Elián González met zijn vader terug naar Cuba.
    • 21 november » De Iraakse premier Tariq Aziz zoekt toenadering tot Libanon, Syrië en Jordanië om één groot land te vormen.
    • 27 november » Servië en Montenegro wordt lid van de OVSE.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » An Goedbloed, Nederlands beeldhouwster († 2002)
  • 1925 » Len Sutton, Amerikaans autocoureur († 2006)
  • 1927 » Marvin Minsky, Amerikaans wetenschapper († 2016)
  • 1927 » Robert Shaw, Engels acteur († 1978)
  • 1929 » Henk Romijn Meijer, Nederlands schrijver, essayist, dichter, taalkundige en vertaler († 2008)
  • 1931 » Darius Dhlomo, Zuid-Afrikaans voetballer, bokser, muzikant en politicus († 2015)

Bron: Wikipedia

  • 1999 » Bernardo Gandulla (83), Argentijns voetballer
  • 2000 » Piet Bekaert (61), Belgisch kunstenaar
  • 2001 » Fred Neil (65), Amerikaans folkzanger en -componist
  • 2004 » André Laurier (59), Nederlands pater en slachtoffer van geweld
  • 2006 » Rudi Carrell (71), Nederlands presentator, entertainer, zanger, showmaster, filmproducent en acteur
  • 2006 » Syd Barrett (60), Engels zanger, gitarist en songwriter, lid en medeoprichter van Pink Floyd

Over de familienaam Adriaansen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I1968.php : benaderd 10 februari 2026), "Bernardinus Maria Alphonsus "Ben" Adriaansen (1928-2000)".