Stamboom Eijsermans » Henricus Hubertus Wilhelmus Brant (1900-1940)

Persoonlijke gegevens Henricus Hubertus Wilhelmus Brant 

  • Hij is geboren op 7 januari 1900 in Tilburg.
    Geboorteakte Henricus Hubertus Wilhelmus Brant Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1900
    Code TLB_G_1900
    Periode register 1900
    Aktenummer 29

    Kind Henricus Hubertus Wilhelmus Brant
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 07-01-1900
    Geslacht m

    Vader Lambertus Cornelis Brant

    Moeder Maria Bär
  • Hij is overleden op 31 december 1940 in Tilburg, hij was toen 40 jaar oud.
    Overlijdensakte Henricus Hubertus Wilhelmus Brant Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1941
    Code TLB_O_1941
    Periode register 1941
    Aktenummer 8

    Overledene Henricus Hubertus Wilhelmus Brant
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 31-12-1940
    Geslacht m
    Leeftijd 40 jaar

    Relatie

    Vader Lambertus Cornelis Brant

    Moeder Maria Bär
  • Een kind van Lambertus Cornelis Brant en Maria Bar
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 oktober 2014.

Gezin van Henricus Hubertus Wilhelmus Brant

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Hubertus Wilhelmus Brant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Hubertus Wilhelmus Brant

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Hubertus Wilhelmus Brant

Johannes Brant
± 1830-1904
Jacob Bar
± 1835-????
Maria Bar
1864-1930

Henricus Hubertus Wilhelmus Brant
1900-1940


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 januari 1900 lag rond de 1,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 31 december 1940 lag tussen -2,0 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 5,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 10 mei » De gezant van Duitsland Julius Graf von Zech-Burkersroda reikt om 6:00 's ochtends de verklaring van bezetting uit aan de minister van Buitenlandse Zaken Eelco van Kleffens. Hiermee vervalt de Nederlandse neutraliteit en wordt het leger in stelling gebracht. België wordt onaangekondigd aangevallen, het begin van de achttiendaagse veldtocht.
    • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
    • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
    • 4 juni » Tweede Wereldoorlog: de Duinkerke evacuatie komt tot een einde: Britse troepen evacueren 338.000 troepen uit Duinkerken in Frankrijk. Om het moreel van het land te werven, levert Winston Churchill, alleen aan het House of Commons, zijn beroemde "We shall fight on the beaches" toespraak.
    • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brant

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brant.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brant.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brant (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I582830.php : benaderd 27 december 2025), "Henricus Hubertus Wilhelmus Brant (1900-1940)".