Stamboom Eijsermans » Franciscus Lambertus Antonius Dirven (1929-1935)

Persoonlijke gegevens Franciscus Lambertus Antonius Dirven 

  • Hij is geboren op 30 juli 1929 in Gilze en Rijen.
  • Beroep: 1935 zonder.
  • Hij is overleden op 15 december 1935 in Breda, hij was toen 6 jaar oud.
    Overlijdensakte Franciscus Lambertus Antonius Dirven Gilze en Rijen
    Gemeente Gilze en Rijen
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1935
    Code GZRI_O_1935
    Periode register 1935
    Aktenummer 76

    Overledene Franciscus Lambertus Antonius Dirven
    Geboorteplaats Gilze en Rijen
    Plaats overlijden Breda
    Datum overlijden 15-12-1935
    Geslacht m
    Leeftijd 6 jaar

    Relatie

    Vader Cornelis Dirven

    Moeder Catharina van der Linden
  • Een kind van Cornelis Dirven en Catharina van der Linden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 april 2015.

Gezin van Franciscus Lambertus Antonius Dirven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Lambertus Antonius Dirven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Lambertus Antonius Dirven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Lambertus Antonius Dirven

Elisabeth Fijneman
± 1868-????
Cornelis Dirven
1895-> 1935

Franciscus Lambertus Antonius Dirven
1929-1935


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1929 lag tussen 13,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
  • De temperatuur op 15 december 1935 lag tussen -3,8 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
    • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dirven

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dirven.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dirven.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dirven (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I193439.php : benaderd 7 januari 2026), "Franciscus Lambertus Antonius Dirven (1929-1935)".