Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Martinus Boomaars (1922-1990)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Martinus Boomaars 


Gezin van Wilhelmus Martinus Boomaars

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1914 te Tilburg.

Huwelijksakte Joseph de Beer 12-08-1914 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1914
CodeTB_H_1914
Periode register1914
Aktenummer244
PlaatsTilburg
Datum12-08-1914

BruidegomJoseph de Beer
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd23 jaar

BruidArnolda Maria Mommers
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd26 jaar

Vader bruidegomMartinus Johannes de Beer

Moeder bruidegomMaria Anna Smulders

Vader bruidJohannes Cornelis Mommers

Moeder bruidAntonetta Staps

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Wilhelmus Martinus Boomaars

1962 Kard. de Jongplein 2 Rijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Martinus Boomaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Martinus Boomaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Martinus Boomaars

Wilhelmus Martinus Boomaars
1922-1990

1914
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Bidprent BIS

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 december 1922 lag tussen 6,2 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 2,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
  • De temperatuur op 12 augustus 1914 lag tussen 10,2 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.
  • De temperatuur op 23 oktober 1990 lag tussen 2,5 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (92%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 6 april » In het Rijksmuseum Amsterdam spuit een 31-jarige geesteszieke inwoner van Den Haag zwavelzuur op Rembrandts beroemde schilderij De Nachtwacht.
    • 2 mei » Tijdens een ontmoeting in Kaapstad komen de Zuid-Afrikaanse president Frederik Willem de Klerk en Nelson Mandela overeen de Apartheid af te schaffen.
    • 6 augustus » De Verenigde Naties kondigt sancties tegen Irak af na de inval in Koeweit. Met dertien stemmen voor en twee onthoudingen (van Cuba en Jemen) beslist de Veiligheidsraad om economische maatregelen te nemen.
    • 27 september » De regeringspartij van de Zambiaanse president Kenneth Kaunda besluit haar machtsmonopolie op te geven en vrije verkiezingen uit te schrijven die binnen een jaar moeten worden gehouden.
    • 4 december » De leider van de opstandelingen in Tsjaad, Idriss Déby, roept zichzelf uit tot president van het Afrikaanse land, nadat hij een dag eerder al het parlement heeft ontbonden en de grondwet opgeschort.
    • 12 december » Nelson Mandela, de vice-voorzitter van het Afrikaans Nationaal Congres (ANC), wordt tijdens een bezoek aan een arbeiderspension in de zwarte woonwijk Thokoza bij Johannesburg verjaagd door een groep van naar schatting honderd Zulu's, van wie sommigen zelfgemaakte wapens dragen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boomaars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boomaars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boomaars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boomaars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I177436.php : benaderd 12 oktober 2026), "Wilhelmus Martinus Boomaars (1922-1990)".