Stamboom Eijsermans » Jacobus Petrus Johannes Boomaars (1912-1983)

Persoonlijke gegevens Jacobus Petrus Johannes Boomaars 

  • Hij is geboren op 9 februari 1912 in Oosterhout.

    Fout Let op: Getrouwd (13 augustus 1908) voordat geboren (9 februari 1912).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (13 augustus 1908) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Beroep: 1962 arbeider lederfabriek.
  • Woonachtig rond 1947: Gillisstraat B 53.
  • Hij is overleden op 31 december 1983 in Dongen, hij was toen 71 jaar oud.
  • Een kind van Gerardus Johannes Boomaars en Johanna van Mook
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 april 2008.

Gezin van Jacobus Petrus Johannes Boomaars

Hij is getrouwd met Cornelia Brouwers.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1908 te Loon op Zand.

Huwelijksakte Cornelis Koenen 13-08-1908 Loon op Zand

GemeenteLoon op Zand
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1908
CodeLZ_H_1908
Periode register1908
Aktenummer26
PlaatsLoon op Zand
Datum13-08-1908

BruidegomCornelis Koenen
GeboorteplaatsSprang-Capelle
Leeftijd35

BruidAnna de Rooij
GeboorteplaatsLoon op Zand
Leeftijd31

Vader bruidegomCornelis Koenen

Moeder bruidegomMaria de Jong

Vader bruidJan Jacobus de Rooij

Moeder bruidMaaike de Rooij

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Jacobus Petrus Johannes Boomaars

1962 Pastoor Gillisstraat 119 Rijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Petrus Johannes Boomaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Petrus Johannes Boomaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Petrus Johannes Boomaars

Jacobus Petrus Johannes Boomaars
1912-1983

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1912 lag tussen 7,9 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 13 augustus 1908 lag tussen 3,4 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 9,4 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
  • De temperatuur op 31 december 1983 lag tussen 2,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 12 januari » Op de BRT wordt de eerste aflevering van het spelprogramma Hoger, lager uitgezonden.
    • 8 maart » De Nederlandse schaatser Jan Kooiman vestigt het werelduurrecord op de schaats in Inzell: in één uur tijd schaatst hij 38558,45 m.
    • 1 april » Studio Brussel begint aan zijn uitzendingen als Brusselse lokale radio.
    • 24 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint zijn eerste Ronde van Frankrijk.
    • 10 oktober » Yitzhak Shamir wordt premier van Israël als opvolger van Menachem Begin
    • 4 november » In Karachi eindigt de Nederlandse hockeyploeg als vijfde bij het toernooi om de Champions Trophy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boomaars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boomaars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boomaars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boomaars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I177349.php : benaderd 27 december 2025), "Jacobus Petrus Johannes Boomaars (1912-1983)".