De temperatuur op 17 juni 1928 lag tussen 5,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 4,0 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
Dag van overlijden 26 mei 2010
De temperatuur op 26 mei 2010 lag tussen 6,6 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
14 april » Als gevolg van een Duinbrand tussen Schoorl en Bergen aan Zee wordt Bergen aan Zee geëvacueerd.
2 mei » Scheidsrechter Serdar Gözübüyük maakt zijn debuut in de Nederlandse eredivisie voetbal (Heracles Almelo-ADO Den Haag). Hij is met 24 jaar de jongste scheidsrechter ooit op het hoogste niveau en ook de eerste scheidsrechter van Turkse afkomst.
21 juli » Slovenië wordt lid van de OESO.
20 augustus » Almere City FC lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Op de eerste speeldag van het seizoen 2010/2011 wordt de voetbalclub uit Almere met 12-1 vernederd door Sparta Rotterdam, onder meer door acht treffers van Sparta-aanvaller Johan Voskamp.
10 oktober » De Nederlandse Antillen houden op te bestaan. Curaçao en Sint Maarten worden nieuwe landen binnen het Koninkrijk der Nederlanden, en Bonaire, Sint Eustatius en Saba (de BES-eilanden) krijgen de status bijzondere gemeente van Nederland.
21 november » Blanka Vlašić (Kroatië) en David Rudisha (Kenia) worden door de IAAF uitgeroepen tot de atleten van 2010.
Dag van begraven 29 mei 2010
De temperatuur op 29 mei 2010 lag tussen 4,4 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
13 januari » President Hugo Chávez van Venezuela maakt de rantsoenering van stroom in hoofdstad Caracas binnen een paar uur ongedaan.
13 februari » Schaatser Sven Kramer wint goud op de 5000 meter tijdens de Olympische Winterspelen in Vancouver.
10 maart » De moord op Milly Boele.
3 juni » In het vredegerecht bij het Justitiepaleis in Brussel schiet een man tijdens de zitting een vrederechter en een griffier dood. Nog dezelfde avond wordt de dader opgepakt aan het Warandepark in Brussel.
21 oktober » Myanmar neemt een nieuwe vlag aan. Ook de officiële naam verandert; het land heet vanaf heden voluit Republiek der Unie van Myanmar.
29 december » Een rechtbank in Angola veroordeelt een man tot 24 jaar cel in verband met de aanval op de spelersbus van het nationaal voetbalteam van Togo begin 2010.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I168058.php : benaderd 27 december 2025), "Maria Johanna Theresia "Riet" van Beckhoven (1928-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.