Stamboom Eijsermans » Dymphna Maria Ansems (1905-1991)

Persoonlijke gegevens Dymphna Maria Ansems 


Gezin van Dymphna Maria Ansems

Zij is getrouwd met Johannes Marinus Martens.

Zij zijn getrouwd op 16 oktober 1929 te Chaam, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dymphna Maria Ansems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dymphna Maria Ansems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dymphna Maria Ansems


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1905 lag tussen -2,3 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
  • De temperatuur op 16 oktober 1929 lag tussen 8,6 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
    • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
  • De temperatuur op 21 augustus 1991 lag tussen 7,7 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (78%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Vertegenwoordigers van de Sovjet-Unie, Hongarije, Tsjechoslowakije, Polen, Roemenië en Bulgarije tekenen in Boedapest een document waarin een eind wordt gemaakt aan de wederzijdse verplichtingen van de lidstaten van het Warschaupact.
    • 16 april » De regering van de West-Afrikaanse republiek Togo kondigt een dag van nationale rouw af ter herdenking van de 26 jongeren die vermoord zijn aangetroffen in de lagune voor de hoofdstad Lomé.
    • 2 mei » Ten minste twaalf Kroatische agenten en drie burgers verliezen het leven bij gevechten tussen de politie en Serviërs in het dorp Borovo Selo in het noorden van Kroatië.
    • 23 mei » Het Verdrag van Anholt wordt getekend in Isselburg.
    • 3 oktober » Titelverdediger Nieuw-Zeeland opent in Londen het tweede officiële wereldkampioenschap rugby, gehouden in Ierland en Groot-Brittannië, met een 18-12 overwinning op Engeland.
    • 14 december » Bokser Arnold Vanderlyde en schoonspringer Edwin Jongejans delen de eretitel Nederlands Sportman van het jaar. Bij de vrouwen gaat de titel naar schaatsster en wielrenster Ingrid Haringa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ansems

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ansems.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ansems.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ansems (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I162657.php : benaderd 14 oktober 2026), "Dymphna Maria Ansems (1905-1991)".