Stamboom Eijsermans » Franciscus Ansems (1881-1964)

Persoonlijke gegevens Franciscus Ansems 


Gezin van Franciscus Ansems

Hij is getrouwd met Antonetta de Bruijn.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1908 te Gilze en Rijen, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Francuscus Ansems 23-10-1908 Gilze en Rijen

GemeenteGilze en Rijen
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1908
CodeGZRI_H_1908
Periode register1908
Aktenummer22
PlaatsGilze en Rijen
Datum23-10-1908

BruidegomFrancuscus Ansems
GeboorteplaatsChaam
Leeftijd27 jaar

BruidAntonetta de Bruijn
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Leeftijd27 jaar

Vader bruidegomAdriaan Ansems

Moeder bruidegomAdriana Maria Willemse

Vader bruidHendrik de Bruijn

Moeder bruidAnna Cornelia Maria van Riel

Kind(eren):

  1. Johannes Petrus Ansems  1915-2003 
  2. N.N. Ansems  1918-1918
  3. (Niet openbaar)
  4. N.N. Ansems  1922-1922

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Ansems?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Ansems

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Ansems


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1881 lag rond de 14,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
    • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
    • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
    • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
    • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 23 oktober 1908 lag tussen 1,1 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 25 september 1964 lag tussen 8,2 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Nederland treedt een rijksregeling in werking voor de subsidiëring van alle amateuristische kunstbeoefening.
    • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
    • 12 februari » Oprichting van de Belgische volleybalclub Knack Roeselare.
    • 19 mei » Oprichting van het Secretariaat voor de niet-Christenen van de Romeinse Curie door paus Paulus VI en benoeming van kardinaal Paolo Marella tot president.
    • 6 juli » Malawi wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ansems

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ansems.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ansems.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ansems (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I162667.php : benaderd 11 oktober 2026), "Franciscus Ansems (1881-1964)".