De temperatuur op 19 december 1917 lag tussen -9,7 °C en -1,1 °C en was gemiddeld -6,2 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
Trouwdag 20 juni 1944
De temperatuur op 20 juni 1944 lag tussen 11,9 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 15,2 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
27 januari » Na twee jaar wordt het beleg van Leningrad opgeheven.
12 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Pereira.
18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
3 juni » Het Franse Comité van Nationale Bevrijding zal zich voortaan als 'Voorlopige Regering van de Franse Republiek' beschouwen.
13 september » Terwijl Amerikaanse bommenwerpers het concentratiekamp Auschwitz in Polen bombarderen, vertrekt de laatste trein uit Kamp Westerbork.
30 oktober » Walcheren is geheel in geallieerde handen.
Dag van overlijden 25 juli 2007
De temperatuur op 25 juli 2007 lag tussen 11,9 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
23 maart » Bij de strijd in de Congolese hoofdstad Kinshasa tussen het regeringsleger en troepen loyaal aan oud-rebellenleider en voormalig vicepresident Jean-Pierre Bemba vallen naar schatting zestig doden.
15 april » Joshua Chelenga wint de marathon van Rotterdam in een tijd van 2.08.21
24 mei » Erik Zabel biecht op vlak voor de Tour de France van 1996 epo te hebben gebruikt.
8 juli » Roger Federer wint voor de vijfde keer op rij het mannentoernooi van Wimbledon door in de finale Rafaël Nadal te verslaan.
23 oktober » Er zijn op veel plaatsen in Nederland stakingen door scholieren, in verband met de plannen voor de 1040 uren regeling.
26 december » Het grootste vrachtvliegtuig ter wereld, de Antonov An-225, landt op Luchthaven Schiphol.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I156674.php : benaderd 8 oktober 2026), "Elisabeth "Lisa" van der Zande (1917-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.