Stamboom Eijsermans » Antonius Cornelis "Toon" Witters (1904-1984)

Persoonlijke gegevens Antonius Cornelis "Toon" Witters 

  • Roepnaam is Toon.
  • Hij is geboren op 7 februari 1904 in Goirle.
  • Hij is overleden op 27 april 1984 in Tilburg, hij was toen 80 jaar oud.
    BRON: GemeenteTilburg, Registernaam Bidprentjes - Letter W
    Plaats geboorte Goirle, Plaats overlijden Tilburg, Datum geboorte 07-02-1904, Datum overlijden 27-04-1984
    Overledene Toon Witters, Relatie overledene Maria van den Brekel
  • Hij is begraven in Tilburg.
  • Een kind van Johannes Theodorus Witters en Wilhelmina Maria van Hees
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 september 2010.

Gezin van Antonius Cornelis "Toon" Witters

Hij is getrouwd met Maria Petronella van den Brekel.

Zij zijn getrouwd op 29 augustus 1929 te Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.

Huwelijksakte Antonius Cornelis Witters 29-08-1929 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1929
CodeTB_H_1929
Periode register1929
Aktenummer428
PlaatsTilburg
Datum29-08-1929

BruidegomAntonius Cornelis Witters
GeboorteplaatsGoirle
Leeftijd25 jaar

BruidMaria Petronella van den Brekel
GeboorteplaatsMönchengladbach (Duitsland)
Leeftijd20 jaar

Vader bruidegomJohannes Theodorus Witters

Moeder bruidegomWilhelmina Maria van Hees

Vader bruidJohannes Kornelius van den Brekel

Moeder bruidElisabeth Anna Maria van den Hoven

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Martha Witters  1937-1937
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Cornelis "Toon" Witters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Cornelis "Toon" Witters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Cornelis Witters


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1904 lag tussen -1,2 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
  • De temperatuur op 29 augustus 1929 lag tussen 10,6 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
  • De temperatuur op 27 april 1984 lag tussen 4,4 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (92%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brunei wordt een zelfstandige staat.
    • 23 januari » Wielrenner Francesco Moser brengt het werelduurrecord in Mexico-Stad naar een afstand van 51,151 kilometer.
    • 1 april » Het Faeröerse televisiestation Sjónvarp Føroya zendt voor het eerst uit, waarmee deze eilandengroep het laatste gebied in Europa is dat een eigen publieke televisie-omroep krijgt.
    • 22 mei » Bij voedselrellen in Cap Haitien komen drie mensen om het leven.
    • 31 oktober » Eerste uitzending "Tussen Kunst & Kitsch"
    • 31 oktober » India: minister-president Indira Gandhi wordt vermoord door twee van haar lijfwachten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Witters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Witters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Witters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Witters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I155345.php : benaderd 26 december 2025), "Antonius Cornelis "Toon" Witters (1904-1984)".