Stamboom Eijsermans » Sophia de Wijs (1901-)

Persoonlijke gegevens Sophia de Wijs 


Gezin van Sophia de Wijs

Zij is getrouwd met Johannes Hubertus Broeders.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1920 te Raamsdonk, zij was toen 19 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Hubertus Broeders 26-02-1920 Raamsdonk
Gemeente Raamsdonk
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1920
Code RDK_H_1920
Periode register 1920
Aktenummer 6
Plaats Raamsdonk
Datum 26-02-1920

Bruidegom Johannes Hubertus Broeders
Geboorteplaats Raamsdonk
Leeftijd 19

Bruid Sophia de Wijs
Geboorteplaats Raamsdonk
Leeftijd 19

Vader bruidegom Hubertus Broeders

Moeder bruidegom maria antonia Vissers

Vader bruid Joannes de Wijs

Moeder bruid Maria Catharina Broeders

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sophia de Wijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sophia de Wijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sophia de Wijs


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1901 lag tussen -7,5 °C en 5,1 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (64%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 26 februari 1920 lag tussen 4,8 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Wijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Wijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Wijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Wijs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I153021.php : benaderd 31 december 2025), "Sophia de Wijs (1901-)".