Stamboom Eijsermans » Hendrik van Wijngaarden (± 1837-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik van Wijngaarden 


Gezin van Hendrik van Wijngaarden

Hij is getrouwd met Marta van den Oosten.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1861 te Maarsseveen.

Huwelijksakte Maarsseveen 1 februari 1861

Toegangnr: 481
Inventarisnr: 893
Gemeente: Maarsseveen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 1
Datum: 01-02-1861

bruidegom
Naam: Hendrik van Wijngaarden
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Montfoort
bruid
Naam: Marta van den Oosten
Leeftijd: 38
Geboorteplaats: Maarsseveen

vader bruidegom
Naam: Gerrit van Wijngaarden
moeder bruidegom
Naam: Cornelea Stokhof

vader bruid
Naam: Jan van den Oosten
moeder bruid
Naam: Geertruida van den Broek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van Wijngaarden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik van Wijngaarden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van Wijngaarden

Cornelea Stokhof
± 1810-????

Hendrik van Wijngaarden
± 1837-????

1861

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 februari 1861 lag rond de -1,8 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
    • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.

Over de familienaam Van Wijngaarden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I152927.php : benaderd 11 januari 2026), "Hendrik van Wijngaarden (± 1837-????)".