Stamboom Eijsermans » Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker (1905-1905)

Persoonlijke gegevens Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker 

  • Hij is geboren op 18 februari 1905 in Tilburg.
    Geboorteakte Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1905
    CodeTB_G_1905
    Periode register1905
    Aktenummer242

    KindSimon Cornelis Wilhelmus Werdekker
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum18-02-1905
    Geslachtm

    VaderGerardus Johannes Werdekker

    MoederMaria Dingena Hersmis
  • Hij is overleden op 7 november 1905 in Tilburg.
    Overlijdensakte Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1905
    CodeTLB_O_1905
    Periode register1905
    Aktenummer721
    Diversenaangegeven door Gerardus Johannes Werdekker, vader.

    OverledeneSimon Cornelis Wilhelmus Werdekker
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden07-11-1905
    Geslachtm
    Leeftijd8 maanden

    Relatie

    VaderGerardus Johannes Werdekker

    MoederMaria Dingena Hersmis
  • Een kind van Gerardus Johannes Werdekker en Maria Dingena Hersmis
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 oktober 2012.

Gezin van Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker

Jantje Muller
± 1845-????
Maria Baptist
1839-1893

Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker
1905-1905


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 februari 1905 lag tussen 0,5 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
  • De temperatuur op 7 november 1905 lag tussen 2,6 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Werdekker


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I151951.php : benaderd 30 december 2025), "Simon Cornelis Wilhelmus Werdekker (1905-1905)".