Stamboom Eijsermans » Antonius Vermetten (1861-1915)

Persoonlijke gegevens Antonius Vermetten 


Gezin van Antonius Vermetten

Hij is getrouwd met Maria Theresia van Pelt.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1895 te Tilburg, hij was toen 34 jaar oud.

Huwelijksakte Antonius Vermetten 27-11-1895 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1895
Code TB_H_1895
Periode register 1895
Aktenummer 259
Plaats Tilburg
Datum 27-11-1895

Bruidegom Antonius Vermetten
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 23-05-1861
Leeftijd 34

Bruid Maria Theresia van Pelt
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 13-03-1865
Leeftijd 30

Vader bruidegom Adriaan Vermetten

Moeder bruidegom Jacoba de Jong

Vader bruid Peter van Pelt

Moeder bruid Adriana van der Voort

Kind(eren):

  1. Adrianus Vermetten  1896-1979 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Vermetten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Vermetten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Vermetten


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1861 lag rond de 20,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
    • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
  • De temperatuur op 27 november 1895 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
  • De temperatuur op 1 februari 1915 lag tussen -1,5 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vermetten


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I144867.php : benaderd 9 oktober 2026), "Antonius Vermetten (1861-1915)".