Stamboom Eijsermans » Antonia "Tonia" Theunisse (1891-1920)

Persoonlijke gegevens Antonia "Tonia" Theunisse 

  • Roepnaam is Tonia.
  • Zij is geboren op 30 januari 1891 in Steenbergen.
    •Geboren op 30 januari 1891 - Steenbergen
  • Beroep: Costuumnaaister.
  • Zij is overleden op 1 februari 1920 in Roosendaal, zij was toen 29 jaar oud.
    •Overleden op 1 februari 1920 - Roosendaal en Nispen , leeftijd bij overlijden: 29 jaar oud
    •Begraven op 4 februari 1920 - Roosendaal RK Begraafplaats (Bredaseweg)
  • Zij is begraven op 4 februari 1920 in Roosendaal (RK Begraafplaats Bredaseweg).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2023.

Gezin van Antonia "Tonia" Theunisse

Zij is getrouwd met Jacobus Nicolaas Veraart.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Cornelis Veraart  1918-1992


Notities over Antonia "Tonia" Theunisse

Kostuumnaaister

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia "Tonia" Theunisse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Theunisse

Antonia Theunisse
1891-1920



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1891 lag rond de 5,0 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
  • De temperatuur op 1 februari 1920 lag tussen 5,0 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
  • De temperatuur op 4 februari 1920 lag tussen 2,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Theunisse


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I137025.php : benaderd 17 februari 2026), "Antonia "Tonia" Theunisse (1891-1920)".