Stamboom Eijsermans » Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw (1930-1931)

Persoonlijke gegevens Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw 


Gezin van Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw

Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw
1930-1931


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 september 1930 lag tussen 11,8 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
  • De temperatuur op 3 januari 1931 lag tussen -0,5 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
    • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Besouw


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I13106.php : benaderd 6 oktober 2026), "Johanna Elisabeth Maria Jacoba van Besouw (1930-1931)".