Stamboom Eijsermans » Hendrik Johannes de Roij (± 1843-1891)

Persoonlijke gegevens Hendrik Johannes de Roij 

  • Hij is geboren rond 1843 in Oirschot.
  • Hij is overleden op 30 december 1891 in Loon op Zand.
    Overlijdensakte Hendrik Johannes de Roij Loon op Zand
    Gemeente Loon op Zand
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1891
    Code LZ_O_1891
    Periode register 1891
    Aktenummer 181
    Diversen Eerdere partner overledene: Maria Magdalena van Gijsel.

    Overledene Hendrik Johannes de Roij
    Geboorteplaats Oirschot
    Plaats overlijden Loon op Zand
    Datum overlijden 30-12-1891
    Geslacht m
    Leeftijd 48 jaar

    Relatie Helena van Rijt

    Vader Hendrik de Roij

    Moeder Hendrika van de Laak
  • Een kind van Hendrik de Roij en Hendrika van de Laak
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 april 2012.

Gezin van Hendrik Johannes de Roij

Hij is getrouwd met Helena van Rijt.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1888 te Loon op Zand.

Geboorteakte Johannes Cornelis Josephus de Roij Loon op Zand
Gemeente Loon op Zand
Brontype boek
Registernaam Geboorteregister 1888
Code LZ_G_1888
Periode register 1888
Aktenummer 124

Kind Johannes Cornelis Josephus de Roij
Geboorteplaats Loon op Zand
Geboortedatum 05-07-1888
Geslacht m

Vader Hendrik Johannes de Roij

Moeder Helena van Rijt

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Johannes de Roij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Johannes de Roij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Johannes de Roij


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1888 lag rond de 18,3 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 30 december 1891 lag rond de 8,7 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Roij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Roij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Roij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Roij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I118667.php : benaderd 28 december 2025), "Hendrik Johannes de Roij (± 1843-1891)".