Stamboom Eijsermans » Gijsbertus Henricus de Roij (1890-1938)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Henricus de Roij 

  • Hij is geboren op 5 januari 1890 in Tilburg.
    Geboorteakte Gijsbertus Henricus de Roij Loon op Zand
    Gemeente Loon op Zand
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1890
    Code LZ_G_1890
    Periode register 1890
    Aktenummer 4

    Kind Gijsbertus Henricus de Roij
    Geboorteplaats Loon op Zand
    Geboortedatum 05-01-1890
    Geslacht m

    Vader Hendrik Johannes de Roij

    Moeder Helena van Rijt
  • Hij is overleden op 8 september 1938 in Tilburg, hij was toen 48 jaar oud.
    Overlijdensakte Gijsbertus Henricus de Roij Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1938
    Code TLB_O_1938
    Periode register 1938
    Aktenummer 595

    Overledene Gijsbertus Henricus de Roij
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 08-09-1938
    Geslacht m
    Leeftijd 48 jaar

    Relatie Catharina van Bladel

    Vader Hendrik Johannes de Roij

    Moeder Helena van Rijt
  • Een kind van Hendrik Johannes de Roij en Helena van Rijt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 april 2012.

Gezin van Gijsbertus Henricus de Roij

Hij is getrouwd met Catharina van Bladel.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1923 te Tilburg, hij was toen 33 jaar oud.

Huwelijksakte Gijsbertus Henricus de Roij 29-05-1923 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1923
Code TB_H_1923
Periode register 1923
Aktenummer 205
Plaats Tilburg
Datum 29-05-1923

Bruidegom Gijsbertus Henricus de Roij
Geboorteplaats Loon op Zand
Leeftijd 33 jaar

Bruid Catharina van Bladel
Geboorteplaats Vlijmen
Leeftijd 24 jaar

Vader bruidegom Hendrik Johannes de Roij

Moeder bruidegom Helena van Rijt

Vader bruid Arnoldus van Bladel

Moeder bruid Elisabeth van de Wiel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Henricus de Roij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertus Henricus de Roij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus Henricus de Roij

Hendrik de Roij
± 1810-????

Gijsbertus Henricus de Roij
1890-1938

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 januari 1890 lag rond de 3,3 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
  • De temperatuur op 29 mei 1923 lag tussen 7,6 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,1 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 8 september 1938 lag tussen 9,6 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Roij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Roij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Roij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Roij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I118663.php : benaderd 11 februari 2026), "Gijsbertus Henricus de Roij (1890-1938)".