De temperatuur op 22 juli 1909 lag tussen 14,1 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
Trouwdag 21 november 1938
De temperatuur op 21 november 1938 lag tussen 4,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 14,2 mm neerslag gedurende 7,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
Dag van overlijden 6 april 1985
De temperatuur op 6 april 1985 lag tussen 6,2 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I118534.php : benaderd 7 oktober 2026), "Albertus Henricus Roestenburg (1909-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.