Stamboom Eijsermans » Johannes Wilhelmus van Nuenen (1864-1865)

Persoonlijke gegevens Johannes Wilhelmus van Nuenen 

  • Hij is geboren op 16 januari 1864 in Tilburg.
    Geboorteakte Johannes Wilhelmus van Nunen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1864
    Code TLB_G_1864
    Periode register 1864
    Aktenummer 37

    Kind Johannes Wilhelmus van Nunen
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 16-01-1864
    Geslacht m

    Vader Peter van Nunen

    Moeder Maria Catharina van de Sande
  • Hij is overleden op 10 januari 1865 in Tilburg.
    Overlijdensakte Johannes Wilhelmus van Nuenen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1865
    Code TLB_O_1865
    Periode register 1865
    Aktenummer 14

    Overledene Johannes Wilhelmus van Nuenen
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 10-01-1865
    Geslacht m
    Leeftijd 1 jaar

    Relatie

    Vader Peter van Nuenen

    Moeder Maria Catharina van de Sande
  • Een kind van Peter van Nuenen en Maria Catharina van de Sande
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 juli 2012.

Gezin van Johannes Wilhelmus van Nuenen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wilhelmus van Nuenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Wilhelmus van Nuenen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wilhelmus van Nuenen

Johannes Wilhelmus van Nuenen
1864-1865


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1864 lag rond de -5,1 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.
  • De temperatuur op 10 januari 1865 lag rond de 6,0 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Nuenen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I104279.php : benaderd 10 januari 2026), "Johannes Wilhelmus van Nuenen (1864-1865)".