Stamboom Eijsermans » Johanna Willemina de Nas (1899-1960)

Persoonlijke gegevens Johanna Willemina de Nas 

  • Zij is geboren op 4 oktober 1899 in Utrecht.
    Geboorteakte Utrecht 5 oktober 1899

    Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 147
    Gemeente: Utrecht
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 2586
    Aangiftedatum: 05-10-1899

    kind
    Naam: Johanna Willemina de Nas
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 04-10-1899
    Geboorteplaats: Utrecht
    vader
    Naam: Abraham Theodorus de Nas

    moeder
    Naam: Johanna Willemina Veenendaal
  • Registratie van geboorte op 5 oktober 1899.Bron 1
  • Zij is overleden op 1 januari 1960 in Utrecht, zij was toen 60 jaar oud.
  • Een kind van Abraham Theodorus de Nas en Johanna Willemina Veenendaal
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 augustus 2012.

Gezin van Johanna Willemina de Nas

Zij is getrouwd met Jan Martinus van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Willemina de Nas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Willemina de Nas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Willemina de Nas

Gerrit de Nas
1847-1902

Johanna Willemina de Nas
1899-1960



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteakte

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 oktober 1899 lag rond de 12,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 1 januari 1960 lag tussen 7,4 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
    • 9 juli » Sovjet-leider Nikita Chroetsjov dreigt de Verenigde Staten met een raketaanval als het communistische bewind op Cuba wordt aangevallen.
    • 25 juli » Koning Kigeli V van Rwanda gaat in ballingschap.
    • 1 augustus » De Republiek Dahomey wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 7 december » Ivoorkust wordt onafhankelijk.
    • 14 december » De Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OESO) wordt opgericht in Parijs.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Nas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Nas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Nas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Nas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I102642.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna Willemina de Nas (1899-1960)".