Stamboom Eijsermans » Adrianus Gerardus Naaijkens (± 1907-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Gerardus Naaijkens 


Gezin van Adrianus Gerardus Naaijkens

Hij is getrouwd met Maria Antonia Johanna Timmermans.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1932 te Tilburg.

Huwelijksakte Adrianus Gerardus Naaijkens 10-05-1932 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1932
Code TB_H_1932
Periode register 1932
Aktenummer 147
Plaats Tilburg
Datum 10-05-1932
Diversen Op 26 juni is het huwelijk van Adrianus Gerardus Naaijkens en Maria Antonia Johanna Timmermans door echtscheiding ontbonden.

Bruidegom Adrianus Gerardus Naaijkens
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 25 jaar

Bruid Maria Antonia Johanna Timmermans
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 20 jaar

Vader bruidegom Cornelis Alphonsus Naaijkens

Moeder bruidegom Cornelia Kools

Vader bruid Martinus Hubertus Timmermans

Moeder bruid Johanna de Bree

Het echtpaar is gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Gerardus Naaijkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Gerardus Naaijkens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Gerardus Naaijkens

Antonius Naaijkens
± 1822-1892
Helena Wouters
± 1825-1903
Adriaan Kools
± 1845-????

Adrianus Gerardus Naaijkens
± 1907-????

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1932 lag tussen 3,2 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.

Over de familienaam Naaijkens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I102426.php : benaderd 26 december 2025), "Adrianus Gerardus Naaijkens (± 1907-)".