Stamboom Eggenkamp » Richardus Hermanus van Daatselaar (1923-1923)

Persoonlijke gegevens Richardus Hermanus van Daatselaar 


Gezin van Richardus Hermanus van Daatselaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Richardus Hermanus van Daatselaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Richardus Hermanus van Daatselaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Richardus Hermanus van Daatselaar

Richardus Hermanus van Daatselaar
1923-1923


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Richardus Hermanus van Daatselaar



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 augustus 1923 lag tussen 11,1 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
      • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • De temperatuur op 4 augustus 1923 lag tussen 7,3 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
      • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
      • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Daatselaar


    De publicatie Stamboom Eggenkamp is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marco Eggenkamp, "Stamboom Eggenkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eggenkamp/I438.php : benaderd 13 januari 2026), "Richardus Hermanus van Daatselaar (1923-1923)".