Stamboom Ebben-van Loon » Martinus Reijnen (1893-????)

Persoonlijke gegevens Martinus Reijnen 


Gezin van Martinus Reijnen

Hij is getrouwd met Laurentia Petronella Maria van Berlo.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1917 te Gemert, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Reijnen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Reijnen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Reijnen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Martinus Reijnen



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 november 1893 lag rond de 1,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    • De temperatuur op 23 oktober 1917 lag tussen 3,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 13,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
      • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
      • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
      • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1884 » Der Nister, Russisch schrijver († 1950)
    • 1889 » Hannah Höch, Duits kunstenares († 1978)
    • 1892 » Aleksandr Aljechin, Russisch schaakgrootmeester († 1946)
    • 1898 » Arthur Legat, Belgisch autocoureur († 1960)
    • 1900 » Eugenio Bossilkov, bisschop en martelaar († 1952)
    • 1901 » Lew Childre, Amerikaans countrymusicus en presentator († 1961)

    Over de familienaam Reijnen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reijnen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reijnen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reijnen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Ebben-van Loon is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Geert Ebben, "Stamboom Ebben-van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ebben-van-loon/I903.php : benaderd 23 januari 2026), "Martinus Reijnen (1893-????)".