Stamboom Ebben-van Loon » Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse (1908-)

Persoonlijke gegevens Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse 


Gezin van Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse

Hendrika Ermers
± 1852-1923

Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse
1908-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 april 1908 lag tussen -0,9 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
      • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
      • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Teunisse

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Teunisse.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Teunisse.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Teunisse (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Ebben-van Loon is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Geert Ebben, "Stamboom Ebben-van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ebben-van-loon/I5201.php : benaderd 18 januari 2026), "Frederika Sophia Wilhelmina Teunisse (1908-)".