De temperatuur op 23 juli 1924 lag tussen 12,1 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
Dag van overlijden 15 november 2000
De temperatuur op 15 november 2000 lag tussen 3,6 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
17 mei » Galatasaray wint de UEFA Cup. In de finale in Kopenhagen zegeviert de Turkse voetbalclub na strafschoppen (4-1) ten koste van het Engelse Arsenal.
25 mei » Israël trekt zich terug uit Zuid-Libanon en eindigt de bezetting.
14 september » Juan Antonio Samaranch verlaat na twintig jaar het Internationaal Olympisch Comité.
24 september » Filip Dewinter wordt besmeurd met chocolade door anti-fascisten in het interview in discussieprogramma Buitenhof.
17 november » In Peru wordt president Alberto Fujimori afgezet.
27 november » Servië en Montenegro wordt lid van de OVSE.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Geert Ebben, "Stamboom Ebben-van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ebben-van-loon/I4942.php : benaderd 3 februari 2026), "Jan van Grunsven (1924-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.