Stamboom Dunning » Trijntje Fluit (1920-1946)

Persoonlijke gegevens Trijntje Fluit 

Bron 1

Gezin van Trijntje Fluit

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Fluit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Fluit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Fluit

Jan Fluit
1867-????
Floris Fluit
1894-1962

Trijntje Fluit
1920-1946


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 januari 1920 lag tussen 1,8 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 6,7 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
      • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
    • De temperatuur op 26 juni 1946 lag tussen 10,7 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 9 februari » De Partij van de Arbeid wordt opgericht.
      • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
      • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
      • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
      • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fluit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fluit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fluit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fluit (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R7301.php : benaderd 1 januari 2026), "Trijntje Fluit (1920-1946)".