Stamboom Dunning » Aaltje Snijder (± 1885-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Snijder 


Gezin van Aaltje Snijder

Zij is getrouwd met Johannes Roelofs.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1912 te Meppel, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Snijder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Snijder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Snijder

Peter Snijder
1844-1933

Aaltje Snijder
± 1885-????

1912

Johannes Roelofs
± 1885-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 augustus 1912 lag tussen 9,9 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
      • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.

    Over de familienaam Snijder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Snijder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Snijder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Snijder (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R2093.php : benaderd 29 december 2025), "Aaltje Snijder (± 1885-????)".