Stamboom Dunning » Jantje Hendriksdr. Zwier (1878-1953)

Persoonlijke gegevens Jantje Hendriksdr. Zwier 

Bron 1
  • Zij is geboren op 15 oktober 1878 in Tolbert gem. Leek.
  • Zij is overleden op 18 juni 1953 in Nieuw Weerdinge gem. Emmen, zij was toen 74 jaar oud.
  • Zij is begraven in Nieuw Weerdinge gem. Emmen.

Gezin van Jantje Hendriksdr. Zwier

Zij is getrouwd met Jan Wilhelmus Janszn van der Molen.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1900 te Leek, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Trijn van der Molen  1913-1969
  2. Derk van der Molen  1914-1999 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Hendriksdr. Zwier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Hendriksdr. Zwier


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 oktober 1878 lag rond de 11,7 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
  • De temperatuur op 14 april 1900 lag rond de 8,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
  • De temperatuur op 18 juni 1953 lag tussen 8,3 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 12 april » Oprichting van de Duitse voetbalclub SG Dynamo Dresden.
    • 24 mei » Encycliek Doctor Mellifluus van paus Pius XII over Sint-Bernardus van Clairvaux.
    • 7 juni » Oprichting van de Wageningse voetbalclub ONA '53
    • 26 juli » Fidel Castro, Cubaanse revolutionair valt de Moncada barakken aan, en lost daarmee het startschot voor de Cubaanse revolutie.
    • 11 augustus » De eerste paal wordt geslagen voor een gemeentelijke was-, bad- en zweminrichting aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 7 september » Nikita Chroesjtsjov leider van de Communistische partij in de Sovjet-Unie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zwier

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwier.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwier.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwier (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R10570.php : benaderd 2 januari 2026), "Jantje Hendriksdr. Zwier (1878-1953)".