Stamboom Dunning » Jantje Ludgerdina Thedinga (1920-2009)

Persoonlijke gegevens Jantje Ludgerdina Thedinga 

Bron 1

Gezin van Jantje Ludgerdina Thedinga

Zij is getrouwd met Roelof Greving.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1956 te Oldehove (Groningen), Nederland, zij was toen 35 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Ludgerdina Thedinga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Ludgerdina Thedinga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Ludgerdina Thedinga


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Tuinstra Website, Eisse Tuinstra, Jantje Ludgerdina Thedinga, 4 oktober 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Tuinstra Website
      Stamboom: Tuinstra

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juli 1920 lag tussen 12,2 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
      • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
    • De temperatuur op 29 juni 1956 lag tussen 8,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 9,3 mm neerslag gedurende 9,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Bep van Klaveren bokst op 48-jarige leeftijd zijn laatste wedstrijd, die The Dutch Windmill wegens een oogblessure voortijdig moet afbreken.
      • 29 maart » In Londen demonstreren wetenschappers uit de Sovjet-Unie de eerste elektronenmicroscoop.
      • 1 juni » De NV Alabastine Holland wordt opgericht en in Ammerzoden wordt gestart met tweedehandse Britse machines voor de productie van het vulmiddel.
      • 22 juli » In de Poolse stad Chorzów wordt het Stadion Śląski officieel in gebruik genomen met de oefeninterland tussen Polen en de DDR (0-2).
      • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
      • 6 november » Nederland trekt zich terug van de Olympische Spelen in Melbourne uit protest tegen de Sovjet-inval in Hongarije.
    • De temperatuur op 28 mei 2009 lag tussen 10,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Het Internationaal Strafhof in Den Haag maakt bekend de Soedanese leider Omar al-Bashir te zullen vervolgen voor oorlogsmisdaden en misdaden tegen de menselijkheid in Darfur.
      • 12 april » Tom Boonen wint voor de derde keer de wielerklassieker Parijs-Roubaix.
      • 3 juli » Opening van de 185 miljoen dollar kostende Astana Arena, een voetbalstadion in de Kazachse stad Nur-Sultan (toen Astana).
      • 26 juli » Het Mexicaans voetbalelftal wint de tiende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale de Verenigde Staten met 5-0 te verslaan.
      • 3 oktober » De Nederlandse Josje Huisman wordt verkozen als de nieuwe blonde zangeres van K3, nadat Kathleen Aerts eerder dat jaar de groep had verlaten.
      • 23 oktober » Het radioprogramma Morgenstond van RadioNL wint als eerste programma dat niet door heel Nederland te beluisteren is De Gouden RadioRing.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » François Rosson (89), Belgisch politicus
    • 2009 » Manuel Collantes (±92), Filipijns diplomaat, politicus en minister
    • 2009 » Rob Hartoch (62), Nederlands schaker
    • 2009 » Lenrie Peters (76), Gambiaans chirurg en schrijver
    • 2009 » Luis María de Larrea y Legarreta (91), Spaans rooms-katholiek bisschop
    • 2009 » Mort Abrahams (93), Amerikaans film- en televisieproducent

    Over de familienaam Thedinga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Thedinga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Thedinga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Thedinga (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R10277.php : benaderd 14 maart 2026), "Jantje Ludgerdina Thedinga (1920-2009)".