Stamboom Dunning » Jacob Cornelis (Jaap) Kijf (1955-2007)

Persoonlijke gegevens Jacob Cornelis (Jaap) Kijf 


Gezin van Jacob Cornelis (Jaap) Kijf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Cornelis (Jaap) Kijf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Cornelis (Jaap) Kijf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Cornelis (Jaap) Kijf

Albert Kijf
1877-1945
Gezina Dekker
1883-1938
Harmke Dontje
1886-1966
Jan Kijf
1915-1988

Jacob Cornelis (Jaap) Kijf
1955-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 april 1955 lag tussen 5,0 °C en 26,0 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
      • 20 april » Eerste aflevering van Swiebertje (met Joop Doderer in de hoofdrol) op de Nederlandse televisie.
      • 16 juni » Paus Pius XII excommuniceert Juan Perón.
      • 12 augustus » In Zuid-Soedan wordt de uitzonderingstoestand uitgeroepen.
      • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
      • 22 november » De eerste Russische waterstofbom wordt tot ontploffing gebracht.
    • De temperatuur op 2 januari 2007 lag tussen 3,3 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Het Woordenboek der Nederlandsche Taal (WNT) is met ingang van vandaag op het internet te raadplegen, de toegang is gratis. Het is het grootste woordenboek van het Nederlands.
      • 7 maart » Verkiezingen voor de Provinciale Staten.
      • 28 maart » Tunesië haalt in de persoon van Oussama Mellouli voor het eerst in haar historie goud op het WK zwemmen. Op de 800 meter is hij de sterkste.
      • 27 juni » De Britse premier Tony Blair legt na tien jaar zijn ambt neer.
      • 8 juli » Roger Federer wint voor de vijfde keer op rij het mannentoernooi van Wimbledon door in de finale Rafaël Nadal te verslaan.
      • 29 juli » De Spanjaard Alberto Contador wint de 94e editie van de Ronde van Frankrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kijf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kijf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kijf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kijf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dunning is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Dunning, "Stamboom Dunning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dunning/R1020.php : benaderd 17 februari 2026), "Jacob Cornelis (Jaap) Kijf (1955-2007)".