Stamboom Dumont » Maria Gertrud Bauer (Bour) (1871-????)

Persoonlijke gegevens Maria Gertrud Bauer (Bour) 


Gezin van Maria Gertrud Bauer (Bour)

Zij is getrouwd met Joseph Dumont.

Zij zijn op te in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1902 te Wittem, zij was toen 30 jaar oud.Bron 2

Huwelijksakte 10, dd. 10-04-1902. Wittem

Kind(eren):

  1. Bernardus Dümont  1904-1976 
  2. Josef Dümont  1912-1973
  3. Anna Dumont  1906-1964 


Notities over Maria Gertrud Bauer (Bour)

Naam wordt ook geschreven als Bour ( huwelijksakte Wittem)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Gertrud Bauer (Bour)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Gertrud Bauer (Bour)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Gertrud Bauer (Bour)

Maria Gertrud Bauer (Bour)
1871-????

1902

Joseph Dumont
1874-1956

Josef Dümont
1912-1973
Anna Dumont
1906-1964

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RHC Limburg
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1871 lag rond de 14,8 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 10 april 1902 lag tussen -0,4 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (86%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bauer (Bour)


De publicatie Stamboom Dumont is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A. Dumont, "Stamboom Dumont", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dumont/I4094.php : benaderd 13 maart 2026), "Maria Gertrud Bauer (Bour) (1871-????)".