Stamboom Dullemen » Adrianus Johannes LEMMENS (1904-1990)

Persoonlijke gegevens Adrianus Johannes LEMMENS 

Bron 1

Gezin van Adrianus Johannes LEMMENS

Hij is getrouwd met Gertruda Catharina GEUTJES.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1929 te Nijmegen,GLD, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Adrianus Johannes LEMMENS

37. Adrianus Johannes Lemmens (K.v.V.), geb. Hatert (Gem.Nijmegen, Gld.) 24 mrt.1904, hoofd werktuigkundige der K.P.M., ontving het Kruis van Verdiensten voor zijn moedig gedrag bij de slag in de Java zee, overl. Hengelo (O) 27 juni 1990, begr.ald. 2 juli 1990, tr. 1e Soerabaja 1927 (gean. ald. 1927) Gerarda Bogaerts, tr. 2e Nijmegen (Gld.) 7 nov.1929 Gertruda Catharina Geutjes, geb. Millingen a/d Rijn (Gld.) 28 aug.1909, overl. Hengelo (O) 4 mrt.1996, bijgez. 9 mrt.1996, dr.v. Gerardus Geutjes en Anna Katharina Zimmermann .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Johannes LEMMENS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Johannes LEMMENS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Johannes LEMMENS


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://www.kareldegrote.nl/ reeks 200, http://members.lycos.nl/lemmensfamilie

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1904 lag tussen 1,2 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
  • De temperatuur op 27 juni 1990 lag tussen 16,8 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (30%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 18 januari » De FBI betrapt de burgemeester van Washington, Marion Barry, op heterdaad bij het gebruiken van cocaïne.
    • 13 maart » Ertha Pascal-Trouillot (43) wordt de eerste vrouwelijke president van Haïti. Zij is juriste en was ook de eerste vrouwelijke rechter van haar land.
    • 3 april » Petar Mladenov wordt president van Bulgarije.
    • 14 april » Tanks en pantservoertuigen trekken de straten in van Jerevan, hoofdstad van de Sovjet-republiek Armenië, nadat een ongeveer duizendkoppige menigte had geprobeerd het hoofdkwartier van de KGB te bestormen.
    • 25 mei » Naar schatting vijfhonderd Franse, Amerikaanse, Britse en Nederlandse vrouwen en kinderen worden met twee Franse vliegtuigen uit Gabon geëvacueerd vanwege aanhoudende politieke en sociale onrust in het West-Afrikaanse land.
    • 16 december » Na dertig jaar dictatuur wordt Jean-Bertrand Aristide gekozen als president van Haïti
  • De temperatuur op 7 november 1929 lag tussen 1,5 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
  • De temperatuur op 27 juni 1990 lag tussen 16,8 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 20,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (30%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De eerste troepen van de Sovjet-Unie verlaten Hongarije.
    • 20 april » In Gdańsk (Polen) wordt Lech Wałęsa met een grote meerderheid herkozen tot voorzitter van de Poolse vakbond Solidariteit.
    • 28 april » In Six Flags Great America wordt de attractie Iron Wolf geopend.
    • 20 augustus » De Amerikaanse president George Bush eist van de Iraakse president Saddam Hoessein dat de duizenden westerlingen die volgens Bush door Irak worden gegijzeld, worden vrijgelaten. Op zijn beurt eist Irak dat alle ambassades in Koeweit worden gesloten.
    • 31 augustus » In Berlijn ondertekenen de twee Duitslanden het Eenwordingsverdrag, waardoor beide staten op 3 oktober weer één staat zouden worden.
    • 16 december » Na dertig jaar dictatuur wordt Jean-Bertrand Aristide gekozen als president van Haïti


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LEMMENS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LEMMENS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LEMMENS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LEMMENS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I92148.php : benaderd 28 februari 2026), "Adrianus Johannes LEMMENS (1904-1990)".