Stamboom Dullemen » Teuntje Cornelisse van de GROEP

Persoonlijke gegevens Teuntje Cornelisse van de GROEP 


    Gezin van Teuntje Cornelisse van de GROEP

    Zij is getrouwd met Peter Dirksz van WOUDENBERG.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teuntje Cornelisse van de GROEP?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Teuntje Cornelisse van de GROEP

    Teuntje Cornelisse van de GROEP
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de GROEP


    De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I89358.php : benaderd 4 maart 2026), "Teuntje Cornelisse van de GROEP".