Stamboom Dullemen » Dirk ANBEEK (1933-2005)

Persoonlijke gegevens Dirk ANBEEK 

Bron 1

Gezin van Dirk ANBEEK

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1963 te Witmarsum, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Dirk ANBEEK

39. Dirk Anbeek, geb. Veenendaal 1-11-1933, hoofd automatisering, overl. Amersfoort 1-11-2005, tr. Witmarsum 12-6-1963 Ybeltje Reitsma, geb. Piaam 8-9-1933.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk ANBEEK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk ANBEEK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk ANBEEK


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Willem MARKUS http://www.kareldegrote.nl/ reeks 191 MARKUS II

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1933 lag tussen 2,7 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 12,9 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
  • De temperatuur op 12 juni 1963 lag tussen 7,7 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Groninger schaatsklassieker Noorder Rondritten wordt voor de zevende keer verreden. Winnaar is de Groninger Jan Uitham, die acht dagen eerder nog tweede was geworden in de Elfstedentocht. De Noorder Rondritten zijn voor deze editie ingekort tot 88km, in plaats van de originele 150 kilometer.
    • 15 mei » De Mercury MA-9 wordt gelanceerd met aan boord Gordon Cooper.
    • 1 juli » De postcode wordt geïntroduceerd voor post in de VS.
    • 8 augustus » De grote treinroof in Engeland. Buit: meer dan 2 miljoen pond.
    • 26 oktober » De AVRO zendt voor het eerst het tv-spelletje Wie van de Drie uit.
    • 23 november » De eerste aflevering van de populaire tv-serie Doctor Who wordt uitgezonden op de BBC.
  • De temperatuur op 1 november 2005 lag tussen 6,1 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 15 april » De bouw aan de Burj Khalifa is begonnen, wat uiteindelijk het hoogste gebouw ter wereld moet gaan worden.
    • 14 mei » Een Eurocopter Ecureuil AS 350B3 landt, stijgt op vanaf de Mount Everest en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 19 augustus » Pierre Nkurunziza wordt aangewezen als de nieuwe president van Burundi.
    • 18 oktober » In het Big Brotherhuis wordt de eerste Big Brother-baby geboren.
    • 31 oktober » Opening Schiedam-Vlaardingenlijn. Vlaardingen wordt aangesloten op het Rotterdamse tramnet.
    • 25 november » Door storm en winterse buien ontstaat de langste avondspits in Nederland ooit: om 18.00 uur staat er 802 kilometer file. Pas om 05.20 uur, de volgende ochtend, zijn alle files opgelost. Honderden reizigers (ook per trein) brengen de nacht door in opvangplaatsen. In de gemeente Haaksbergen zit de bevolking bijna drie dagen zonder stroom. (Zie: Sneeuwstorm van 25 november 2005)


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1932 » Edgar Reitz, Duits regisseur
  • 1932 » Francis Arinze, Nigeriaans curiekardinaal
  • 1933 » Huub Oosterhuis, Nederlands priester, dichter en liturgievernieuwer
  • 1933 » Leo Proost, Belgisch wielrenner († 2016)
  • 1933 » Spitz Kohn, Luxemburgs voetballer en voetbaltrainer († 2012)
  • 1934 » Leslie Mills, Nieuw-Zeelands atleet, gewichtheffer en burgemeester van Auckland

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ANBEEK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ANBEEK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ANBEEK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ANBEEK (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I85936.php : benaderd 20 januari 2026), "Dirk ANBEEK (1933-2005)".