Stamboom Dullemen » Cornelia van VARK

Persoonlijke gegevens Cornelia van VARK 


Gezin van Cornelia van VARK

Zij is getrouwd met Poulus VERHOEF.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Teuna VERHOEF  1859-1930 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van VARK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van VARK

Anna de VRIES
1743-????

Cornelia van VARK
????-


Teuna VERHOEF
1859-1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van VARK

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van VARK.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van VARK.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van VARK (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I77104.php : benaderd 8 januari 2026), "Cornelia van VARK".