Stamboom Dullemen » Jan van STAPPEN

Persoonlijke gegevens Jan van STAPPEN 


    Gezin van Jan van STAPPEN

    Hij is getrouwd met Johanna BEIRNAERT.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Catharina van STAPPEN  1679-1767 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van STAPPEN?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jan van STAPPEN

    Jan van STAPPEN
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van STAPPEN


    De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I70034.php : benaderd 11 januari 2026), "Jan van STAPPEN".