Stamboom Dullemen » Gijsbertha HARSELAAR (1872-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbertha HARSELAAR 

Bron 1

Gezin van Gijsbertha HARSELAAR

Zij is getrouwd met Willem van LAAR.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1903 te Veenendaal, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Gijsbertha HARSELAAR

37. Gijsbertha Harselaar, geboren in 1872 in Ede, tr. 28 maart 1903 in Veenendaal met Willem van Laar, 24 jaar oud, geboren in 1879 in Ede als zoon van Roelof van Laar en Wijntje Beukhof.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertha HARSELAAR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertha HARSELAAR

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertha HARSELAAR


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Cor GRADISEN http://www.kareldegrote.nl reeks 134 GRADISEN

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 maart 1903 lag tussen 6,7 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
    • 4 augustus » Kardinaal Giuseppe Sarto wordt gekozen tot Paus Pius X.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.

Over de familienaam HARSELAAR


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I68623.php : benaderd 20 januari 2026), "Gijsbertha HARSELAAR (1872-????)".