Stamboom Dullemen » Lucretia Louise van de NOOT (-1739)

Persoonlijke gegevens Lucretia Louise van de NOOT 

  • Zij is geboren C_1660.
  • Beroep: vrouwe van Risoir.
  • Zij is overleden in het jaar 1739, zij was toen 79 jaar oud.

Gezin van Lucretia Louise van de NOOT

Zij is getrouwd met Walraven van STEENHUYS HEUMEN.Bron 1

Zij zijn getrouwd in het jaar 1687, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucretia Louise van de NOOT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lucretia Louise van de NOOT

Lucretia Louise van de NOOT
-1739

1687

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - Nav 1916

Over de familienaam Van de NOOT


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I68058.php : benaderd 10 januari 2026), "Lucretia Louise van de NOOT (-1739)".