Stamboom Dullemen » Ernst Christoph von BUTTLAR

Persoonlijke gegevens Ernst Christoph von BUTTLAR 


    Gezin van Ernst Christoph von BUTTLAR

    Hij is getrouwd met Anna Maria von Cornberg.Bron 1

    Zij zijn getrouwd op 28 februari 1619 te Willershausen.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ernst Christoph von BUTTLAR?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Ernst Christoph von BUTTLAR

    Ernst Christoph von BUTTLAR
    ????-

    1619

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. - http://home.hccnet.nl/f.tc/ged2html; - Karel de Grote site Reeks 030 Tiedemann Croese

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1619: Bron: Wikipedia
      • 12 maart » Kapitein Van Raay (VOC) doopt fort Jacatra om in fort Batavia.
      • 12 mei » Johan van Oldenbarnevelt wordt ter dood veroordeeld wegens hoogverraad.
      • 13 mei » Johan van Oldenbarnevelt wordt in Den Haag onthoofd op last van de Staten-Generaal. Hij was ter dood veroordeeld wegens landverraad en hoogverraad. Zelf vond hij dat hij onschuldig was en hij diende daarom geen gratieverzoek in, omdat dat een impliciete schuldbekentenis zou inhouden.
      • 10 juni » Slag bij Záblati in de Dertigjarige Oorlog.
      • 10 november » De nacht van de drie visioenen van René Descartes.

    Over de familienaam Von BUTTLAR


    De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I66249.php : benaderd 18 januari 2026), "Ernst Christoph von BUTTLAR".