Stamboom Dullemen » Diederik (Diederik (Dierck) VII) van GEMERT (1468-< 1517)

Persoonlijke gegevens Diederik (Diederik (Dierck) VII) van GEMERT 

Bron 1
  • Roepnaam Diederik (Dierck) VII.
  • Hij is geboren geraamd rond 1468 in Gemert, Noord-Brabant, Nederland NL.
  • Hij is overleden voor 20 februari 1517 in Gemert, Noord-Brabant, Nederland NL.
  • Een kind van Diederik van GEMERT en Luijtgard Jan SMETSDR

Gezin van Diederik (Diederik (Dierck) VII) van GEMERT

Hij is getrouwd met Sophya NN.Bron 2

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Dierck van GEMERT  1493-???? 


Notities over Diederik (Diederik (Dierck) VII) van GEMERT

23 Dierck van Gemert natuurlijke zoon, geb. ca. 1468, wordt 21-2-1476 voor het eerst genoemd samen met zijn moeder, en zal dan - gezien zijn huwelijk ca. 1492 - nog jeugdig zijn geweest hetgeen doet vermoeden dat hij destijds minimaal 7 jaar zijn geweest, dus geboren voor 21-2-1469. Uitgaande van de inschatting dat hij een volwassen leeftijd van 24 jaar zal hebben gehad bij zijn huwelijk zal hij derhalve wellicht zijn geboren in 1468 hetgeen strookt met de andere benadering van vóór 1469, buitenechtelijk geboren tijdens het huwelijk van vader met Foyssa want anders zou hij door vader gemakkelijk middels het huwelijk met zijn moeder zijn gewettigd. (Wettiging bij natuurlijke kinderen was mogelijk mits ze waren geboren uit partners die op het moment van verwekking nog in ongehuwde en/of weduwstaat verkeerden), overl. voor 20-02-1517, tr. (ca. 1492) Sophya N., overleden na 14-04-1532.
referentie: 23

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Diederik (Diederik (Dierck) VII) van GEMERT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Diederik (Diederik (Dierck) VII) van GEMERT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Diederik van GEMERT

Diederik van GEMERT
1468-< 1517



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://www.kareldegrote.nl/ reeks 20
  2. - Kwartierstaat van Elisabeth Maria Petronella de WILT - http://www.gironet.nl/home/vintl/wilt1.html; - De Kwartierstaat van Gerard W. Ch. Lemmens - http://members.lycos.nl/lemmensfamilie/kwst_8.htm; - http://members.ams.chello.nl/a.blok; - Karel de Grote site reeks 020 van de Valk

Over de familienaam Van GEMERT


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I65311.php : benaderd 15 januari 2026), "Diederik (Diederik (Dierck) VII) van GEMERT (1468-< 1517)".