Stamboom Dullemen » Krijntje van de Nadort (-> 1792)

Persoonlijke gegevens Krijntje van de Nadort 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden na 1792.

Gezin van Krijntje van de Nadort

Zij is getrouwd met Arie Arienszn in 't Veld.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Aart Ariesz in 't Veld  ± 1784-1844


Notities over Krijntje van de Nadort

wissel: 29 Mar 2005 00:00:00

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Krijntje van de Nadort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Krijntje van de Nadort

Krijntje van de Nadort
-> 1792



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Nadort


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I64218.php : benaderd 13 januari 2026), "Krijntje van de Nadort (-> 1792)".