Stamboom Dullemen » Janna Westdorp (1782-1861)

Persoonlijke gegevens Janna Westdorp 


Gezin van Janna Westdorp

Zij is getrouwd met Francois Fase.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Pieter Fase  1805-1866 
  2. Adriaan Fase  1807-1866 
  3. Neeltje Fase  1810-????
  4. Jacob Fase  1811-1811
  5. Johannis Fase  1812-????
  6. Jacob Fase  1813-1815
  7. Abraham Fase  1820-1820
  8. Pieternella Fase  1822-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Westdorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna Westdorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Westdorp

Janna Westdorp
1782-1861


Francois Fase
1779-1868

Pieter Fase
1805-1866
Adriaan Fase
1807-1866
Neeltje Fase
1810-????
Jacob Fase
1811-1811
Johannis Fase
1812-????
Jacob Fase
1813-1815
Abraham Fase
1820-1820

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1782 lag rond de 2,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1782: Bron: Wikipedia
    • 13 januari » Eerste opvoering van Die Räuber van Friedrich Schiller in Mannheim.
    • 6 april » Rama I wordt koning van Thailand. Begin van de thans regerende Chakri-dynastie.
    • 16 juli » Première van de opera Die Entführung aus dem Serail van Wolfgang Amadeus Mozart in het Burgtheater in Wenen.
    • 4 augustus » Constanze trouwt met Wolfgang Amadeus Mozart.
    • 30 november » Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk tekenen een voorlopig vredesverdrag, waarmee een eind komt aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
  • De temperatuur op 22 januari 1861 lag rond de 3,0 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
    • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 30 september » De 3739 meter hoge Weißkugel, gelegen in Oostenrijk, wordt voor de eerste maal beklommen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Westdorp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Westdorp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Westdorp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Westdorp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I53464.php : benaderd 13 januari 2026), "Janna Westdorp (1782-1861)".