Stamboom Dullemen » Dirkje Appelman (1914-)

Persoonlijke gegevens Dirkje Appelman 


Gezin van Dirkje Appelman

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Appelman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Appelman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Appelman

Trijntje Mak
1849-????
Dirkje SCHAAP
1862-????

Dirkje Appelman
1914-


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 januari 1914 lag tussen -1,2 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1908 » Émile Binet, Belgisch atleet († 1958)
  • 1910 » Abe Aaron, Canadees-Amerikaans jazz-klarinettist en -saxofonist († 1970)
  • 1910 » Edvard Kardelj, Sloveens politicus en partizaan († 1979)
  • 1912 » Arne Næss, Noors filosoof († 2009)
  • 1913 » Lodewijk Prins, Nederlands schaker († 1999)
  • 1921 » Donna Reed, Amerikaans actrice († 1986)

Over de familienaam Appelman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Appelman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Appelman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Appelman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I51599.php : benaderd 14 januari 2026), "Dirkje Appelman (1914-)".