Stamboom Dullemen » Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER (1900-1946)

Persoonlijke gegevens Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER 


Gezin van Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER

Zij is getrouwd met Aris Willem ter Hoeven.

Zij zijn getrouwd op 4 november 1933 te Rheden,GE,NLD, zij was toen 33 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER

Frans MOELKER
1874-1940

Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER
1900-1946

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 april 1900 lag rond de 4,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
    • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 4 november 1933 lag tussen -0,8 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 14 augustus » Emilio Comici en de gebroeders Dimai beklimmen als eerste de onmogelijk geachte noordwand van de Cima Grande (Drei Zinnen).
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
  • De temperatuur op 2 juni 1946 lag tussen 8,5 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
    • 1 april » Een aardbeving met een sterkte van 7,8 bij de Aleoeten creëert een tsunami die de Hawaïaanse eilanden overspoelt. 159 mensen komen om.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 4 mei » De eerste Nationale Dodenherdenking op de Dam in Amsterdam.
    • 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
    • 11 juli » Oprichting van de Internationale Handbalfederatie (IHF).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Frits van Bemmel, Nederlands tekenaar, illustrator, kunstschilder, boekbandontwerper en ontwerper († 1981)
  • 1898 » Vicente Aleixandre, Spaans dichter († 1984)
  • 1898 » Magdeleine Hutin, Frans geestelijke († 1989)
  • 1900 » Charles Richter, Amerikaans seismoloog († 1985)
  • 1900 » Dirk Schermerhorn, Nederlands ingenieur († 1937)
  • 1900 » Roberto Arlt, Argentijns schrijver († 1942)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam MOELIKER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MOELIKER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MOELIKER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MOELIKER (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I50662.php : benaderd 18 januari 2026), "Geertruida Johanna Elizabeth MOELIKER (1900-1946)".