Stamboom Dullemen » Johanna Van Rietwijk Of Merwijck (± 1490-1562)

Persoonlijke gegevens Johanna Van Rietwijk Of Merwijck 

  • Zij is geboren rond 1490.
  • Beroep: maitraisse van hertog Karel van Egmond van Gelre.
  • Zij is overleden op 14 maart 1562.Bron 1

Gezin van Johanna Van Rietwijk Of Merwijck

(1) Zij is getrouwd met Joost Van Zwieten.

Zij zijn getrouwd voor _1528.


(2) Zij is getrouwd met Karel van EGMOND.Bron 2

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Van Rietwijk Of Merwijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Van Rietwijk Of Merwijck

Johanna Van Rietwijk Of Merwijck
± 1490-1562

(1) 

Joost Van Zwieten
± 1480-± 1560

(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - JB CBG 1984
  2. - http://www.geneal.ch/family/kwartierstaten/ktemminck.htm - voorgeslacht van Gerard Temminck op Internet; - www.home.zonnet.nl/g.degroot/Verweij.rtf

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1562: Bron: Wikipedia
    • 17 januari » Catharina de' Medici garandeert de Franse hugenoten geloofsvrijheid met het Edikt van Saint-Germain-en-Laye.
    • 1 maart » De Franse religieuze oorlog begint met een bloedbad, waarbij 1000 Hugenoten in Vassy worden vermoord.
    • 19 december » Slag bij Dreux als resultaat van het Bloedbad van Wassy-sur-Blaise en onderdeel van de eerste Hugenotenoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rietwijk Of Merwijck


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I48165.php : benaderd 10 januari 2026), "Johanna Van Rietwijk Of Merwijck (± 1490-1562)".