Stamboom Dullemen » Marinus Krijgsman (1741-1791)

Persoonlijke gegevens Marinus Krijgsman 


Gezin van Marinus Krijgsman

(1) Hij is getrouwd met Katelijna Post.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1766 te Poortvliet,ZE,NLD.


Kind(eren):

  1. Adriana Krijgsman  1767-????
  2. Isak Krijgsman  1768-1793 
  3. Jan Krijgsman  1770-1811 
  4. Adriaan Krijgsman  1773-1832 
  5. Kornelis Krijgsman  1775-1814 


(2) Hij is getrouwd met Catharina Klippel.

Zij zijn getrouwd op 8 april 1781 te Poortvliet,ZE,NLD.


Kind(eren):

  1. Jacobus Krijgsman  1782-????
  2. Adriana Krijgsman  1786-????


(3) Hij is getrouwd met Cornelia van Poortvliet.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1788 te Poortvliet,ZE,NLD.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Krijgsman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Krijgsman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Krijgsman

Jannetje Pieters
????-< 1716
Jan Krijgsman
± 1701-????

Marinus Krijgsman
1741-1791

(1) 1766
Jan Krijgsman
1770-1811
(2) 1781
(3) 1788

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1788 lag rond de 18,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord ten westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1788: Bron: Wikipedia
    • 2 januari » Georgia ondertekent als vierde staat de grondwet van de Verenigde Staten.
    • 9 januari » Connecticut ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 5e staat.
    • 28 januari » De eerste Australische strafkolonie wordt gevestigd bij Botany Bay.
    • 6 februari » Massachusetts ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als zesde staat.
    • 1 juni » Kapitein William Bligh licht het anker in de Valsbaai en zet koers naar de Oost met zijn schip de HMAV Bounty.
    • 28 november » Karel Christiaan van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Frederik Willem.
  • De temperatuur op 2 juni 1791 lag rond de 18,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: nevel windstil. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.

Over de familienaam Krijgsman


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I44539.php : benaderd 14 februari 2026), "Marinus Krijgsman (1741-1791)".