Stamboom Dullemen » Jan van Nouhuys de Jonge

Persoonlijke gegevens Jan van Nouhuys de Jonge 


Gezin van Jan van Nouhuys de Jonge


Kind(eren):

  1. Jan van Nouhuys  -1739 


Notities over Jan van Nouhuys de Jonge

Tussen 1668 en 1679 schepen, sedert 1682 secretaris, schoolmeester en 1681 tot 1702 notaris te
Lidth.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van Nouhuys de Jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan van Nouhuys de Jonge

Jan van Nouhuys de Jonge
????-



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Nouhuys de Jonge


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I42406.php : benaderd 13 januari 2026), "Jan van Nouhuys de Jonge".