Stamboom Dullemen » Cunigonda van BRONCKHORST (1392-????)

Persoonlijke gegevens Cunigonda van BRONCKHORST 

Bron 1

Gezin van Cunigonda van BRONCKHORST

Zij is getrouwd met Johan van MONTFOORT.

Zij zijn getrouwd rond 1422.


Kind(eren):

  1. Hendrik van MONTFOORT  1422-1459 


Notities over Cunigonda van BRONCKHORST

Cunigonda van Bronckhorst, overl. na 1460, tr. (huw. voorw. 29.9.1422) Johan burggraaf van Montfoort, geb. ca.1380, domproost te Utrecht 1399, 1413, tevens aartsdiaken, studeerde kanoniek recht Parijs 1406, pauselijk notaris 1.3.1412, burggraaf van Montfoort na dode van zijn broer Zweder op 23.9.1411, resigneerde als domproost 1414, kocht het huis en gerecht Wulverhorst, de hoge heerlijkheid Diemerbroek en het ambacht Nieuwveen 1416, door Jacoba van Beieren benoemd tot tresorier van Holland en Zeeland 1417, stadhouder van de gravin aug..okt. 1417, kreeg kasteel Harmelen in pand 28.12.1418, verwierf voorts Zuid.Polsbroek en het IJsselveer 1423, Linschoten, Hekendorp en Snelrewaard 25.8.1428, het halve gerecht Vlooswijk 4.8.1428 en Purmerend 18.3.1440, raad en kamerling van Philips van Bourgondië 1428 .. 1442, overl in gevangenschap van zijn zoon Hendrik 16.1.1449, zoon van Hendrik III van Montfoort en Oda van Polanen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cunigonda van BRONCKHORST?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cunigonda van BRONCKHORST

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cunigonda van BRONCKHORST


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://www.kareldegrote.nl/ reeks 60-61

Over de familienaam Van BRONCKHORST


De publicatie Stamboom Dullemen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Deunhouwer, "Stamboom Dullemen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-dullemen/I38681.php : benaderd 19 januari 2026), "Cunigonda van BRONCKHORST (1392-????)".